[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się faktycznie niezmiernie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających ekspertów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Jednostka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie ma szpital.
Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, jakkolwiek też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię