Ogłoszenia

Ogłoszenia OnLine

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wynajmem sprzętów do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy urządzenia ekstrakcyjne producenta Karcher. Wszystkie odkurzacze są dokładnie naprawiane.

Dostępne są urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Wraz z maszyną otrzymujesz 2 końcówki: do prania foteli a także do czyszczenia dywanów.

Jest szansa użyczenia na 1 dzień lub cały weekend. Ekstraktor można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na terenie stolicy i podwarszawskich miejscowości np. w Józefowie czy Konstancinie przywozimy i odbieramy Karchera bezpośrednio do mieszkania.

Dobrze jest czyścić tapicerkę conajmniej raz w roku. Dzięki regularnemu praniu można zatrzymać na dłużej dobry stan narożnika. W środku materiału zbiera się duża liczba roztoczy. Oprócz tego brudna tapicerka nie wygląda zbyt dobrze.

Profesjonalne firmy ze stolicy najczęściej zalecają pranie wykładzin metodą ekstrakcyjną. Skupia się na przepłukiwaniu tkaniny mieszaniną wody i płynu do prania. To łatwa i nad wyraz efektywna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy realne jest usunięcie różnorodnych zabrudzeń z materiału? Z reguły tak. Należycie przemyślana metoda wraz z nowoczesnym urządzeniem oraz odpowiednimi środkami do prania pozwala wyeliminować wyjątkowo ciężkie plamy, które psuły wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię