[Firma] Kurs Python


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy szkolenia z szeroko pojętego obszaru IT .
Waszej uwadze polecamy kursy z Programowania w języku Python . Szkolenie prowadzimy w wersji dla początkujących, dedykujemy je kursantom chcącym rozpocząć naukę programowania w tym języku .
Szkolenie podstawowe kładzie nacisk na składnię, skorzystanie z podstawowych bibliotek, a także na wybór najbardziej trafnych bibliotek.
Kurs prowadzony jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Osobom, które skończyły kurs z zakresu podstawowego lub posiadają umiejętności związane z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z wykorzystaniem struktur językowych polecamy szkolenie Programowanie w języku Python zaawansowane . Jest on polecany osobom, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę w zakresie programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Kurs wprowadza zarówno w podstawowe techniki programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz tworzenia interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
Na stronie Langolian znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie programów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Python realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym oraz online, w zależności od wymagań Klienta i liczebności grup szkoleniowych na szkolenie kursantów.
Jeśli się zastanawiasz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć szkolenie Programowanie w języku Python , napisz na naszą skrzynkę mailową , a po konsultacji z naszym trenerem postaramy się zaproponować Ci od którego poziomu rozpocząć kurs .
Na stronie firmy Langolian mamy także szkolenie Programowanie w języku Python kompleksowe.
Kursy Python prowadzimy na terenie całej Polski, szkolenia w formie otwartej w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Gdyni , Warszawie , Białymstoku , Częstochowie. Natomiast w przypadku szkoleń zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dopasować dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania zgłoszonych kursantów.
W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na kurs w formie otwartej, zachęcamy do zapisów na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest konieczna ) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów Programowania w języku Python zaawansowanego w formie otwartej . Wykładowca cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano07.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię